Kom jij ons team versterken? || Vacature: Allround medewerk(st)er camerawinkel 28-40 uur p/w

  • Geplaatst op
  • Door Tanja
  • Geplaatst in vacature
Kom jij ons team versterken? || Vacature: Allround medewerk(st)er camerawinkel 28-40 uur p/w

Ook zo gek op fotografie?! Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega! Ben jij een commerciële duizendpoot die van alle markten thuis is? Heb jij daarnaast een passie voor fotografie én een groot verantwoordelijkheidsgevoel? Camera-tweedehands.nl is op zoek naar een gedreven en gemotiveerde medewerker die de showroom én webshop naar een hoger niveau kan tillen.

Vacature: Allround medewerk(st)er camerawinkel 28-40 uur p/w

We zoeken een medewerker die ons in de gehele breedte van de bedrijfsvoering kan ondersteunen. Je gaat je bezighouden met de verkoop van cameramateriaal, maar ook met inkoop, social media, administratie, webshop, én nog veel meer. De werkzaamheden zijn ontzettend veelzijdig!

Het betreft een functie met veel vrijheid om deze naar wens in te vullen. Om dit goed te kunnen doen ben je een creatieve zelfstarter met een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Je gaat deel uitmaken van een klein en hecht team.

 

Verder ben jij als allround medewerker het eerste aanspreekpunt van onze klanten. Jij zorgt ervoor dat alle klanten worden voorzien van de juiste informatie, zowel online- als offline. Een goede service staat centraal je bent in staat om de klant van A tot Z te helpen.

 

Functie-eisen

  • •   Interesse in foto- en videografie

  • •   Dosis gezond verstand

  • •   Groot verantwoordelijkheidsgevoel

  • •   Ondernemend en resultaatgericht

  • •   Bereid om op zaterdagen te werken

  • •   Zelfstandig en alleen kunnen werken

  • •   Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift

 

Wat kun je van ons verwachten?

Een uitdagende en veelzijdige baan met veel vrijheid en verantwoordelijkheid. We bieden een marktconform salaris, gebaseerd op werkervaring, leeftijd en opleiding.

 

Interesse? Laat het ons weten! 

Ben jij een gedreven persoon, die niet de hele dag hetzelfde wilt doen. Zoek je een uitdaging en de kans om mee te groeien met een jong dynamisch bedrijf? Dan zien we jouw CV én motivatie graag tegemoet. Voor vragen over de vacature kun je het beste even contact opnemen met Bart van Noord of Tanja Erkel. Mail: [email protected] / Telefonisch: 06-11246696